Violetta- Martina Stoessel Türkiye'de nerede ve ne zaman konser verecek?

22Cevaplar
    misafir Üyenin Avatarı
    misafir

ne zaman geleceklerini bilmiyorum ama onlar benim idolüm! benim hayatım inanın bana dans müzik ve şarkıdan ibaret

martina stossel Üyenin Avatarı
    martina stossel

bin martina stossel tükçe ögrenmeye calıştım bu gadar öglendim türkiyeye 31 agustus 2014 pacar geliom ankara etmesüt emirlere geliom

martina stossel Üyenin Avatarı
    martina stossel

bin martina stossel tükçe ögrenmeye calıştım bu gadar öglendim türkiyeye 31 agustus 2014 pacar geliom ankara etmesüt emirlere geliyom

misafir Üyenin Avatarı
    misafir

onu cok seviyorum, gelmesi cok istiyorummmm

misafir Üyenin Avatarı
    misafir

bence Türkiye'ye gelmezler. Dediğiniz gibi İspanya'nın yakınlarındaki ülkelerde yapıyorlar. Ama ben ne olursa olsun büyüyünce Martina'yı bulup onla tanışmayı planlıyorum. keşke martinayı konserde bile olsa (yani gerçekte görmek) onu görmek istiyorum asla pes etmeyeceğim. sizde bence böyle yapın kızlar. büyüyünce bahçe mahallelileri gibi olmak (şişko olmak) istemiyorum. (alınmayın). bende ünlü olmak istiyorum. violetta gibi. ama türkiyeye gelseler bile mersine gelmezler. işte bu çok kötü. ama gerçektende doğru düzgün bir bilgi verin. bilgimiz olsun bare. ama benden size tavsiye kızlar: asla pes etmeyin kızlar! ben MARTİNA STOESSEL'i göreceğim diyin. ispanyolca ve fransızca öğrenin (bence, istemiyorsanız tabii). benden bu kadar.

misafir Üyenin Avatarı
    misafir

Violetta konseri istiyoruz!!!

Tini Üyenin Avatarı
    Tini

Lütfeennnnnn, Türkiyeye de gelsinnnn! Burada konser istiyoruzzzz!!!!!

ZuZu-Violetta Üyenin Avatarı
    ZuZu-Violetta

Arkadaşlar, resmi bilglere göre Violetta‘nın bu sene içerisinde birçok ülkeyi kapsayan bir turne programı olacakmış.
    Buna göre Martina Stoessel‚ ‘Violetta Live 2015 International Tour‘ ismiyle planlanan turne programı kapsamında Almanya, Avusturya, Fransa, Belçika, Hollanda, İsviçre, İtalya, Polonya, Bulgaristan ve Macaristan’da konserlere çıkacak. Henüz Türkiye‘de planlanan bir konser yok. Fakat ilgililere çok istekli olduğumuzu duyurabilirsek belki Avrupa turnesi kapsamında Türkiye’de de bir konser organiyasyonu yapılabilir, ne dersiniz arkadaşlar? Buraya ne kadar istekli olduğumuzu yazalım, sonra da bu linki yapımcıya yollayayalım ne dersiniz?
    Haydi destek verin siz de! Türkiye’de de çok fazla Violetta hayranları olduğunu ve burada da mutlaka bir konser istediğimizi duyuralım!!!!!!!!
    Siz de buraya düsüncelerinizi yazın!