Notebook almayı düşünüyorum öneride bulunabilir misiniz?

3Cevaplar
    Gast Üyenin Avatarı
    Gast

Varsayılan Notebook almayı düşünüyorum öneride bulunabilir misiniz?

Sorum şu:
    Notebook almayı düşünüyorum öneride bulunabilir misiniz?

oCs Üyenin Avatarı
    oCs Çevrimdışı

Title
    Erfahrener Benutzer

İsteklerinizi fazlasıyla karşılayacak notebook önerim Toshiba Qosmio F750-122'dir.
    Ama siz bütçenize ve isteklerinize göre teknoloji marketlerin sitelerinden bir bilgisayar seçebilirsiniz.

kaya Üyenin Avatarı
    kaya Çevrimdışı

Title
    Benutzer

Nasıl bir kullanıcı olduğunuza bağlıdır. Acemi iseniz fazla özelliklerde olmasına gerek yoktur. Ama dikkat etmeniz gereken özelliklerden bazıları şunlardır. p ve t serisi vardır p serisi batarya yı daha çabuk bitmesine neden olur t serisi p den daha uzun süre çalışmaktadır bunun nedeni ise p işlemcisinin daha çabuk ısınmasından dolayı fanın sürekli devreye girmesinden kaynaklanmaktadır. diğer türlü harddiskin kapasitesinin büyük olması sizin için avantaj sağlayacaktır. Benim görüşümü sorarsanız i3 yada i5 işlemcili işlemci hızları en az 2.80 olması şartıyla ram en az 3 gb ekran kartına özellikle dikkat ediniz 1 gb alsanız bile bit olayı 128 bitten aşağı olmasın ki daha iyi görüntü kalitesi elde edebilin ve her türlü oyun program kullanımında rahatlıkla kullanabilin. Harddisk tamamen size kalmış en az ben 320 gb tavsiye ederim. İyi günler

busra96 Üyenin Avatarı
    busra96 Çevrimdışı

Title
    Erfahrener Benutzer

İstekleriniz doğrultusunda işlemcisi ve ram hız değerleri yüksek olan bir notebook alabilirsiniz. Batarya yı çabuk bitirmeyen ve led ekranlı bir cihaz tercih etmeniz daha önemlidir. Günümüzde lcd ekrana sahip lap topların olası bir ekran bozulmasında lcd de bulunan plorasan lambanın üretimi olmadığı için çok pahalı değerlerdedir ve sıfır yoktur. Led ise yeni yeni kullanılmaya başlanıldığı için maliyeti ucuz ve kullanıcının da gözlerini yormamakta ve hastalanmalarına engel olmaktadır.